Trevligt att höra ifrån dig

MÖT VÅRA FANTASTISKA MEDARBETARE

MARKNAD & FÖRSÄLJNING


Patrik Lindell
Marknads- och försäljningschef

patrik.lindell@cleanpipe.se
031-33 00 517

Ulrika Wenzel 
Säljkoordinator (föräldraledig)

ulrika.wenzel@cleanpipe.se
031- 33 00 510

Helen Jolde
(Tf.) Säljkoordinator

helen.jolde@cleanpipe.se
031- 33 00 510

Peter Lindberg
Säljare fastighet/relining

peter.lindberg@cleanpipe.se
031- 33 00 513

Stefan Öby
Säljare fastighet

stefan.oby@cleanpipe.se
031- 33 00 509

Anders Olofsson
Säljare bygg/industri

anders.olofsson@cleanpipe.se
031- 78 72 455

Per Magnusson
Säljare industri/bygg

per.magnusson@cleanpipe.se
031- 33 25 287

Malin Lindblom
Säljare industri/farligt avfall

malin.lindblom@cleanpipe.se
031- 33 25 280

Kontaktinformation


Telefon, HK

031-33 00 500 dygnet runt


Alingsås (Ej kommunalt slam)

0322-10 90 00
Lilla Edet
0520-10 414
Kungsbacka
0300-57 54 50


Adress, HK

CLEANPIPE SVERIGE AB
Äsperedsgatan 8
424 57 Gunnilse
info@cleanpipe.se


Adress, Stockholm

CIJA TANK AB
Timmermansvägen 2
132 38 Saltsjö-boo

PRODUKTION


Torbjörn Karlsson
Produktionschef

torbjorn.karlsson@cleanpipe.se
031- 33 00 508

Anette Nilsson
Biträdande platschef

anette.nilsson@cleanpipe.se
031- 33 00 506

Marie-Louise Edrud
Chef högtrycksspolning

marie-louise.edrud@cleanpipe.se
031- 33 00 505

Kristoffer Durys
Chef tv-inspektion och relining

kristoffer.durys@cleanpipe.se
031- 78 72 438

Johan Ståhl
Chef farligt avfall

johan.stahl@cleanpipe.se
031- 33 25 293

David Gustafsson
Chef kommunalt slam

david.gustafsson@cleanpipe.se
031- 78 72 407

Håkan Magnusson
Chef Torr- och grävsug

hakan.magnusson@cleanpipe.se
031- 78 77 482

Peter Millvik
Chef teknik- och utveckling

peter.millvik@cleanpipe.se
031- 33 00 514

MILJÖ & KVALITET


Jonas Hansell
Miljö och Kvalitetsansvarig

jonas.hansell@cleanpipe.se
031- 33 25 292

VD, EKONOMI & HR


Tony Andersson
VD

Jean Raymond
Ekonomichef

jean.raymond@cleanpipe.se
031-33 00 292

Maria Eek
Löne/HR-samordnare

maria.eek@cleanpipe.se
031- 33 00 512

Kontakta oss


Använd gärna kontaktformuläret för att ställa en fråga eller lämna ett meddelande. Är du i akut behov av vår hjälp rekommenderar vi dig att ringa istället!

NAMN

E-POST

ÄMNE

MEDDELANDE