MÖT VÅRA FANTASTISKA MEDARBETARE

MARKNAD & FÖRSÄLJNING


Patrik Lindell
Marknads- och försäljningschef

patrik.lindell@cleanpipe.se
031-33 00 517

Ulrika Wenzel
Säljkoordinator

ulrika.wenzel@cleanpipe.se
031- 33 00 510

Stefan Öby
Säljare fastighet

stefan.oby@cleanpipe.se
031- 33 00 509

Roland Hjelm
Säljare fastighet/kommun

roland.hjelm@cleanpipe.se
031- 33 00 515

Peter Lindberg
Säljare fastighet

peter.lindberg@cleanpipe.se
031- 33 00 513

Malin Lindblom
Säljare industri/farligt avfall

malin.lindblom@cleanpipe.se
031- 33 25 280

Anders Olofsson
Säljare bygg/industri

anders.olofsson@cleanpipe.se
031- 78 72 455

 

Per Magnusson
Säljare industri/bygg

per.magnusson@cleanpipe.se
031- 33 25 287

Kontaktinformation


Telefon, HK

031-33 00 500 dygnet runt

Alingsås (Ej kommunalt slam)
0322-10 90 00
Lilla Edet
0520-10 414
Kungsbacka
0300-57 54 50


Adress, HK

CLEANPIPE SVERIGE AB
Äsperedsgatan 8
424 57 Gunnilse
info@cleanpipe.se


Adress, Stockholm

CIJA TANK AB
Timmermansvägen 2
132 38 Saltsjö-boo


Kontakta Marknad »

Kontakta vår Ordermottagning »

Kontakta Produktion »

 

PRODUKTION


Torbjörn Karlsson
Produktionschef

torbjorn.karlsson@cleanpipe.se
031- 33 00 508

Anette Nilsson
Biträdande platschef

anette.nilsson@cleanpipe.se
031- 33 00 506

David Gustafsson
Chef kommunalt slam

david.gustafsson@cleanpipe.se
031- 78 72 407

Colin Lindén
Projektledare relining

colin.linden@cleanpipe.se
031- 78 72 460

Johan Ståhl
Chef FA & Torrsug

johan.stahl@cleanpipe.se
031- 33 25 293

Marie-Louise Edrud
Chef högtrycksspolning

marie-louise.edrud@cleanpipe.se
031- 33 00 505

Peter Millvik
Chef TV-inspektion

peter.millvik@cleanpipe.se
031- 33 00 514

Johan Pettersson
Projektledare relining

johan.pettersson@cleanpipe.se
031- 78 72 464

 

VD, EKONOMI OCH HR


Jean Raymond
Ekonomichef

jean.raymond@cleanpipe.se
031-33 00 292

Trevligt att höra ifrån dig

Använd gärna kontaktformuläret för att ställa en fråga eller lämna ett meddelande. Är du i akut behov av vår hjälp rekommenderar vi dig att ringa istället!

NAMN

E-POST

ÄMNE

MEDDELANDE