Trevligt att höra ifrån dig

Använd gärna kontaktformuläret för att ställa en fråga eller lämna ett meddelande. Är du i akut behov av vår hjälp rekommenderar vi dig att ringa istället!

NAMN

E-POST

ÄMNE

MEDDELANDE

Kontakt information


Telefon

031-33 00 500 dygnet runt


Adress, HK

CLEANPIPE SVERIGE AB
Äsperedsgatan 8
424 57 Gunnilse


Adress, Stockholm

CIJA TANK AB
Timmermansvägen 2
132 38 Saltsjö-boo


E-post

info@cleanpipe.se
order@cleanpipe.se
marknad@cleanpipe.se


Kontakta Marknad »


Kontakta Produktion »

Cleanpipe AB

MÖT VÅRA FANTASTISKA MEDARBETARE

MARKNAD


Patrik Lindell
Marknads- och försäljningschef

patrik.lindell@cleanpipe.se
0701-973930

Ulrika Wenzel
Säljkoordinator

ulrika.wenzel@cleanpipe.se
0706-295764

Vakant
Innesälj- och produktspecialist

Roland Hjelm
Säljare fastighet/kommun

roland.hjelm@cleanpipe.se
0733-583022

Peter Lindberg
Säljare fastighet

peter.lindberg@cleanpipe.se
0705-297815

Malin Lindblom
Säljare industri/farligt avfall

malin.lindblom@cleanpipe.se
0725-280500

Vakant
Säljare relining

Per Magnusson
Säljare industri/bygg

per.magnusson@cleanpipe.se
0709-92 60 54

PRODUKTION


Torbjörn Karlsson
Produktionschef

torbjorn.karlsson@cleanpipe.se
0701-973920

Anette Nilsson
Biträdande platschef

anette.nilsson@cleanpipe.se
0727-014810

David Gustafsson
Chef kommunalt slam

david.gustafsson@cleanpipe.se
0733-583025

Mikaela Lindén
Chef relining

mikaela.linden@cleanpipe.se
0738-294800

Johan Ståhl
Chef FA & Torrsug

johan.stahl@cleanpipe.se
0706-295740

Marie-Louise Edrud
Chef högtrycksspolning

marie-louise.edrud@cleanpipe.se

Peter Millvik
Chef TV-inspektion

peter.millvik@cleanpipe.se
0706-295741

VD, EKONOMI OCH HR


Jean Raymond
Ekonomichef

jean.raymond@cleanpipe.se
031-33 00 292, 0730-911 200