Trevligt att höra ifrån dig

MÖT VÅRA FANTASTISKA MEDARBETARE

MARKNAD & FÖRSÄLJNING


Patrik Lindell
Marknads- och försäljningschef

patrik.lindell@cleanpipe.se
031-33 00 517

Helen Jolde
Marknad

helen.jolde@cleanpipe.se
031- 33 00 510

Malin Lindblom
Säljare industri/farligt avfall

malin.lindblom@cleanpipe.se
031- 33 25 280

Stefan Öby
Säljare fastighet

stefan.oby@cleanpipe.se
031- 33 00 509

Per Magnusson
Säljare industri/bygg

per.magnusson@cleanpipe.se
031- 33 25 287

Anders Olofsson
Säljare bygg/industri

anders.olofsson@cleanpipe.se
031- 78 72 455

Kontaktinformation

Telefon, HK
031-33 00 500
dygnet runt jour

Fakturafrågor tas emot under kontorstid!

Använd gärna reklamationsformuläret
längre ner på sidan!

Adress, HK
CLEANPIPE SVERIGE AB
Äsperedsgatan 8
424 57 Gunnilse

Adress, Stockholm
CIJA TANK AB
Timmermansvägen 2
132 38 Saltsjö-boo

Alingsås (Ej kommunalt slam)
0322-10 90 00
Lilla Edet
0520-10 414
Stenungsund
0303-444 222
Kungsbacka
0300-57 54 50

PRODUKTION


Torbjörn Karlsson
Produktionschef

torbjorn.karlsson@cleanpipe.se
031- 33 00 508

Markku Parola
Operativ chef/COO

markku.parola@cleanpipe.se
031- 787 24 25

Marie-Louise Edrud
Chef Spol och TV-inspektion

marie-louise.edrud@cleanpipe.se
031- 33 00 505

Peter Millvik
Chef teknik- och utveckling

peter.millvik@cleanpipe.se
031- 33 00 514

Johan Ståhl
Chef relining och farligt avfall (FA)

johan.stahl@cleanpipe.se
031- 33 25 293

Johan Artelius
Förman/Arbetsledare kommunalt slam

johan.artelius@cleanpipe.se
031- 78 72 407

Håkan Magnusson
Chef för Torrsug

hakan.magnusson@cleanpipe.se
031- 78 77 482

Magnus Fennick
Projektledare

magnus.fennick@cleanpipe.se
0706 – 29 57 23

MILJÖ & KVALITET


Jonas Hansell
Miljö och Kvalitetsansvarig

jonas.hansell@cleanpipe.se
031- 33 25 292

VD, EKONOMI & HR


Per Ola Berthelsen
VD

Jean Raymond
Ekonomichef

jean.raymond@cleanpipe.se
031-33 00 292

Maria Eek
HR-samordnare

maria.eek@cleanpipe.se
031- 33 00 512

Kontakta oss


Använd gärna kontaktformuläret för att ställa en fråga eller lämna ett meddelande. Är du i akut behov av vår hjälp rekommenderar vi dig att ringa istället!

NAMN

E-POST

ÄMNE

MEDDELANDE