Trevligt att höra ifrån dig

MÖT VÅRA FANTASTISKA MEDARBETARE

MARKNAD & FÖRSÄLJNING


Patrik Lindell
Marknads- och försäljningschef

patrik.lindell@cleanpipe.se
031-33 00 517

Helen Jolde
Marknad

helen.jolde@cleanpipe.se
031- 33 00 510

Stefan Öby
Säljare Fastighet

stefan.oby@cleanpipe.se
031- 33 00 509

Christina Fredriksson
Säljare Fastighet / Bygg

christina.fredriksson@cleanpipe.se
031- 31 70 318

Daniel Stenberg
Säljare Industri / Bygg

daniel.stenberg@cleanpipe.se
031- 33 25 287

Anders Olofsson
Säljare Bygg / Industri

anders.olofsson@cleanpipe.se
031- 78 72 455

Malin Lindblom
Säljare Industri / Farligt avfall

malin.lindblom@cleanpipe.se
031- 33 25 280

Kontaktinformation

Telefon, HK
031-33 00 500
dygnet runt jour

Fakturafrågor tas emot under kontorstid!

Använd gärna reklamationsformuläret
längre ner på sidan!

Adress, HK
CLEANPIPE SVERIGE AB
Äsperedsgatan 8
424 57 Gunnilse

Adress, Stockholm
CIJA TANK AB
Timmermansvägen 2
132 38 Saltsjö-boo

Alingsås (Ej kommunalt slam)
0322-10 90 00
Lilla Edet
0520-10 414
Stenungsund
0303-444 222
Kungsbacka
0300-57 54 50

PRODUKTION


Markku Parola
Operativ chef/COO

markku.parola@cleanpipe.se
031- 787 24 25

 

Marie-Louise Edrud
Platschef

marie-louise.edrud@cleanpipe.se
031- 33 00 505

Mikael Berg
Fleetmanager/Purchasing

mikael.berg@cleanpipe.se
031- 33 00 500

 

Peter Millvik
Teknik / fordon

peter.millvik@cleanpipe.se
031- 33 00 514

Johan Ståhl
Projektägare

johan.stahl@cleanpipe.se
031- 33 25 293

Mikael Jensen
Projektägare

mikael.jensen@cleanpipe.se
0730-69 97 56

Magnus Fennick
Projektägare

magnus.fennick@cleanpipe.se
0706 – 29 57 23

Johan Artelius
Förman/Arbetsledare kommunalt slam

johan.artelius@cleanpipe.se
031- 78 72 407

MILJÖ & KVALITET


Jonas Hansell
Miljö och Kvalitetsansvarig

jonas.hansell@cleanpipe.se
031- 33 25 292

VD, EKONOMI & HR


Per Ola Berthelsen
VD

perola.berthelsen@cleanpipe.se
0733 – 58 30 25

Jean Raymond
Ekonomichef

jean.raymond@cleanpipe.se
031-33 25 290

Maria Eek
HR chef

maria.eek@cleanpipe.se
031- 33 00 512

Kontakta oss


Använd gärna kontaktformuläret för att ställa en fråga eller lämna ett meddelande. Är du i akut behov av vår hjälp rekommenderar vi dig att ringa istället!

NAMN

E-POST

ÄMNE

MEDDELANDE